Loading Events

« All Events

Євроінтеграційні правові інструменти захисту довкілля та прав громадян

November 14, 2020 @ 23:00 - November 24, 2020 @ 23:00 UTC+2

Онлайн курс 2020-2021 рр. складається із п’яти модулів, які охоплюють питання впровадження європейських інструментів оцінки впливу на довкілля, таких як стратегічна екологічна оцінка (СЕО) та оцінка впливу на довкілля (ОВД), а також запровадження європейських підходів до збереження біорізноманіття та охорони ПЗФ, управління відходами та водними ресурсами.
Теми модулів обрано розробниками з урахуванням обмежених часових і людських ресурсів, їхньої важливості та актуальності на сьогодні для активної молоді та практиків, які долучаються або хочуть бути долученими безпосередньо до охорони природи. Також теми модулів базуються на законодавчих актах, що вже були прийняті Україною в рамках євроінтеграційних зобов’язань та поступово впроваджуються в життя, проте, не без труднощів. Тому курс допоможе активістам та практикам краще розуміти суть цих нових для України інструментів та підходів до охорони довкілля, що дозволить їм активізувати свою участь в застосуванні цих інструментів та поширювати правильне розуміння ролі цих інструментів та законодавчих положень
Також хочемо нагадати, що успішні слухачі онлайн курсу отримають не тільки сертифікат від ЕПЛ, але й можливість взяти участь в літній школі за участі команди ЕПЛ та відомих експертів та фахівців в довкіллєвій сфері.

Details

Start:
November 14, 2020 @ 23:00 UTC+3
End:
November 24, 2020 @ 23:00 UTC+3
Event Categories:
,
View Event Website