Site logo
About the Company

appflame — українська продуктова IT компанія, яка розвиває власні продукти в ніші social network/lifestyle.
• у топ-5 рейтингу найкращих ІТ-роботодавців України в категорії 200-800 спеціалістів, DOU.
• увійшла до рейтингу топ-25 роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років, STUD-POINT.
Продукти appflame працюють на Tier-1 ринках, таких як США, Великобританія, Канада й Австралія та входять у Топ-5 рейтингів App Store у своїх категоріях.
Флагманський продукт нашої компанії — це додаток для знайомств. Три роки поспіль він входить у Топ-10 додатків для знайомств у США та налічує понад 20 мільйонів користувачів у світі. У нашому додатку розмови стають початком незабутніх історій.
Частина компанії appflame також працює над найбільшою ЛГБТК+ платформою у світі. Це унікальний продукт у своєму роді — соціальна мережа, додаток для знайомств та лайвстрімінгова платформа. Понад 10 мільйонів користувачів у всьому світі й це лише за 3,5 роки існування. Ми щиро віримо, що додаток допоможе створити безпечне середовище для ЛГБТК+ людей, показати найяскравіші сторони своєї особистості, знайти справжнє кохання та поширити обізнаність про рівність, права та особисту свободу.
Ми пишаємось, що змогли налагодити партнерство зі Snapchat, Apple, Facebook та Google, але найбільше ми пишаємось своєю командою: ми немов все життя знайомі! Нас поєднують не офіс та робочі години, а спільні цінності та захоплення. Нам подобається створювати щось велике разом.
Особлива наша гордість у тому, що весь топменеджмент «виріс» в компанії й, враховуючи стрімкий розвиток appflame, ми впевнені, що ця тенденція збережеться й надалі.
«Я вірю, якщо маєш бажання творити, рости й розвиватись завжди знайдуться люди, готові допомагати та ділитися досвідом. Ми обов’язково навчимо нового працівника всьому, що знаємо самі. Орієнтуючись на цей принцип, ми будуємо компанію appflame» — Олександр Пасиков, засновник appflame.
Для наших працівників ми створюємо умови, притаманні великим корпораціям.
💸 Компенсація по верхній межі ринку. Регулярні рев’ю та перегляд компенсації в залежності від твоїх результатів.
🚑 Повне медичне страхування після випробувального терміну (включно з діагностикою COVID-19, стоматологією), корпоративний лікар та масаж в офісі.
🏫 Зручний та просторий офіс з новим ремонтом, кімнатою для сну та душем.
💻 Сучасна техніка та круте обладнання, необхідне для комфортної роботи.
📕 Безплатні курси англійської мови в офісі, компенсація семінарів, виставок, конференцій — все, що необхідно для твого професійного розвитку.
✈️ Загальнокомандні подорожі за рахунок компанії (за 3 роки відвідали: Кіпр, Іспанію (2 рази), Шрі-Ланку, Єгипет, Мексику, Грецію).
🏓 Ігрова кімната з пінг-понгом, спортивний куточок, настільні ігри та PlayStation.
🏃‍♂‍Йога та стретчинг в офісі. Тренування з футболу, баскетболу, бігу. Оплата участі в спортивних змаганнях по всьому світу.
🍔 Безплатні сніданки, обіди, холодильник з напоями та снеками, свіжі фрукти та солодощі.

Company Overview
We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password