Site logo
About the Company

BlaBlaCar – найбільша в світі платформа для автодорожніх поїздок (сайт і мобільний додаток для iOS і Android), яка об’єднує надійну спільноту попутників та офіційні автобусні поїздки.

Станом на серпень 2020 року кількість користувачів BlaBlaCar перевищує 95 млн осіб в 22 країнах світу, щоквартально більше 20 млн осіб здійснюють поїздки з BlaBlaCar. Кількість користувачів, яке використовує BlaBlaCar на мобільних телефонах (iOS і Android) перевищує 30 мільйонів.

BlaBlaCar офіційно представлений в наступних 22 країнах: Бельгія, Бразилія, Великобританія, Угорщина, Голландія, Німеччина, Індія, Іспанія, Італія, Люксембург, Мексика, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Туреччина, Україна, Франція, Чехія і Хорватія.

На ринок України BlaBlaCar вийшов на початку 2014 року, купивши успішний український стартап «Подорожник». На сьогоднішній день кількість українських користувачів перевищує 5 млн осіб, а Україна увійшла в топ 3 найбільш швидкозростаючих країн для BlaBlaCar в світі. В кінці 2019 го року BlaBlaCar в Україні вийшов за рамки спільних поїздок з попутниками і придбав Busfor, найбільший агрегатор автобусних маршрутів в Україні та країнах СНД. Тепер користувачі BlaBlaCar можуть знайти і забронювати зручні поїздки з попутниками або придбати квитки на офіційні автобусні маршрути по Україні та за кордон.

Company Overview
We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password