Site logo

Vasil Kisil & Partners

About the Company

Vasil Kisil & Partners — українська юридична фірма, старшим партнером якої був Кисіль Василь Іванович.

Історія

Наприкінці 1980-х років, група студентів факультету міжнародних відносин та міжнародного права Київського університету ім. Шевченка звернулася до Кисіля, який читав курс порівняльного цивільного права і міжнародного приватного права, з пропозицією щодо практичної реалізації предмету з огляду на виникнення можливостей для зовнішньоекономічної діяльності окремих підприємств, яка до цього була державною монополією. Так утворюється гурток з міжнародного приватного права, члени якого — Олег Макаров, Геннадій Цірат, Юрій Храпай і Павло Рябікін — разом зі своїм вчителем В. І. Кисілем у 1987 році почали працювати в статусі студентського кооперативу, який було названо «Юрзовнішсервіс».

Назва була у дусі того часу, з акцентом за наданні юридичних консультацій («юр» і «сервіс») підприємствам, що мали на меті здійснювати зовнішньоекономічну діяльність («зовніш»). Це був «один із перших в Україні кооперативів з надання юридичних послуг, тому що на той час це було єдиною можливою формою здійснення приватної підприємницької діяльності». Через деякий час засновники «Юрзовнішсервіс» прийняли рішення йти різними шляхами, і так у 1992 році в незалежній Україні було засновано товариство з обмеженою відповідальністю «Vasil Kisil & Partners», а в 2003 році партнери фірми об’єдналися в адвокатське об’єднання.

Галузі практики

Є провідною багатопрофільною українською юридичною фірмою з міжнародною та національною практикою. Компанія супроводжує знакові трансграничні та локальні проекти, консультуючи великих вітчизняних і світових корпоративних клієнтів, включаючи багато компаній з Fortune 500.

З 2017 року виступає в якості генерального юридичного партнеру щорічної конференції «Ефективне Управління Агрокомпаніями» (LFM).

Ключові особи

  • Кисіль Василь Іванович (1948—2019) — український юрист, доктор юридичних наук, професор кафедри міжнародного приватного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, старший партнер фірми. Був членом Асоціації правників України та Міжнародної асоціації юристів (IBA).
  • Керівним партнером з 2015 року є Андрій Стельмащук.
Company Overview
We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password