Vasil Kisil & Partners

Vasil Kisil & Partners

Vasil Kisil & Partners

About Vasil Kisil & Partners

Vasil Kisil & Partners — українська юридична фірма, старшим партнером якої був Кисіль Василь Іванович.

Історія

Наприкінці 1980-х років, група студентів факультету міжнародних відносин та міжнародного права Київського університету ім. Шевченка звернулася до Кисіля, який читав курс порівняльного цивільного права і міжнародного приватного права, з пропозицією щодо практичної реалізації предмету з огляду на виникнення можливостей для зовнішньоекономічної діяльності окремих підприємств, яка до цього була державною монополією. Так утворюється гурток з міжнародного приватного права, члени якого — Олег Макаров, Геннадій Цірат, Юрій Храпай і Павло Рябікін — разом зі своїм вчителем В. І. Кисілем у 1987 році почали працювати в статусі студентського кооперативу, який було названо «Юрзовнішсервіс».

Назва була у дусі того часу, з акцентом за наданні юридичних консультацій («юр» і «сервіс») підприємствам, що мали на меті здійснювати зовнішньоекономічну діяльність («зовніш»). Це був «один із перших в Україні кооперативів з надання юридичних послуг, тому що на той час це було єдиною можливою формою здійснення приватної підприємницької діяльності». Через деякий час засновники «Юрзовнішсервіс» прийняли рішення йти різними шляхами, і так у 1992 році в незалежній Україні було засновано товариство з обмеженою відповідальністю «Vasil Kisil & Partners», а в 2003 році партнери фірми об’єдналися в адвокатське об’єднання.

Галузі практики

Є провідною багатопрофільною українською юридичною фірмою з міжнародною та національною практикою. Компанія супроводжує знакові трансграничні та локальні проекти, консультуючи великих вітчизняних і світових корпоративних клієнтів, включаючи багато компаній з Fortune 500.

З 2017 року виступає в якості генерального юридичного партнеру щорічної конференції «Ефективне Управління Агрокомпаніями» (LFM).

Ключові особи

  • Кисіль Василь Іванович (1948—2019) — український юрист, доктор юридичних наук, професор кафедри міжнародного приватного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, старший партнер фірми. Був членом Асоціації правників України та Міжнародної асоціації юристів (IBA).
  • Керівним партнером з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Industry Type: Banking&Finance / Capital markets / VC, Competition / Antitrust, Corporate / M&A, Criminal & White collar, Dispute resolution: domestic, Dispute Resolution: International, Intellectual property, Labor&Employment, LAW FIRM practices, Tax

Contact Info

Website http://vkp.ua

Jobs at Vasil Kisil & Partners

Filter by label: