КМ Партнери

КМ Партнери

КМ Партнери

юрфірма

Київ

About КМ Партнери

КМ Партнери – багатопрофільна українська консалтингова фірма, що спеціалізується на послугах з оподаткування, правових питаннях та консалтингу. КМ Партнери працює на ринку професійних юридичних послуг України з 1999 року. КМ Партнери – ексклюзивний член WTS Global в Україні. Маючи представництво в більш ніж 100 країнах, WTS Global є провідною глобальною мережею в галузі оподаткування, що пропонує повний спектр податкових послуг.

Нашими клієнтами є провідні міжнародні компанії та їхні дочірні підприємства в Україні, середній бізнес, а також українські компанії у різних галузях промисловості. КМ Партнери є членом Європейської Бізнес Асоціації, Американської торговельної палати в Україні, Бізнес Ради США-Україна (USUBC), Німецько-Української промислово-торговельної палати та Спілки українських підприємців.

Industry Type: Competition / Antitrust, Corporate / M&A, Criminal & White collar, Dispute resolution: domestic, Intellectual property, Labor&Employment, LAW FIRM practices, Restructuring/Insolvency, Tax

Contact Info

Website http://wts.ua/ua/

Jobs at КМ Партнери

Filter by label: