Група Нафтогаз

Група Нафтогаз

Група Нафтогаз

Energy company

Kyiv, Ukraine

About Група Нафтогаз

Нафтогаз — це найбільша в Україні група компаній паливно-енергетичного комплексу, що стоїть на захисті енергонезалежності країни та слугує опорою для державного бюджету.
Ми здійснюємо повний цикл з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, зберігання нафти і газу, а також постачання природного й скрапленого газу споживачам. Група піклується про життя майбутніх поколінь, тому одна з наших стратегічних цілей — нарощування активів «зеленої» електроенергетики для енергетичної трансформації Нафтогазу та декарбонізації української економіки. Усе це можливо завдяки зусиллям 52 тис. наших співробітників.

Для ефективного управління Групою запроваджується матрична структура управління. Роботу скеровують бізнес-дивізіони: «Розвідка та видобування», «Нафта», «Зберігання природного газу», «Трейдинг», «Роздрібний бізнес», «Нова енергія», «Теплоенергетика». Також окремо створено дивізіон «Технічне забезпечення», який централізовано відповідає за капітальні проекти, науково-дослідницьку діяльність та управління ланцюгами постачання.

Industry Type: Energy & Natural Resources

Contact Info

Website https://www.naftogaz.com/

Jobs at Група Нафтогаз

Filter by label: