​​​​Чому в джунів постійно таке кисле вбачло

​​​​Чому в джунів постійно таке кисле вбачло
​​​​Чому в джунів постійно таке кисле вбачло

Теж думали, що це просте співпадіння, що всі ваші знайомі юристи депресивні душніли? А от і не співпадіння. Financial Times викатили статтю про те, що ми, виявляється, маємо зараз юридичну кризу ментального здоров‘я. І найбільші біди з башкою якраз у джунів.

«Як так?» — театрально дивуються всі навколо, — «І в чому ж причина?». Ну, тут ніякого шок-контенту. Юридичні хеппі-лайф-коучі виділяють всяку банальщину:

Білінг годин. Виявилось, що то трошки стрес, коли кожну секунду твого життя моніторять.

Цілодобовий доступ. Навіть не знаю, чому цей пункт тут. Хіба не прикольно отримати кілька правок десь о третій ночі?

Паскудна корпоративна культура. Бо на словах фірма за ворк-лайф беленс, а на ділі — клієнт сказав, що хоче сьогодні, а значить треба було зробити ще вчора.
Оце все, а ще мізерна автономія, ізоляція через пандемію і дике завантаження, призвели до того, що у більшості молодих юристів зашурхотів шифер: ледь не кожен має або вигорання, або депресію, або гіпертривожність (або все разом).

І що робити? Не знаю, може погодуйте бідних дітей, вітайтесь іноді, питайте “Чо ти плачеш?”, таке шось. У англійців от зараз бум на ментал хелс штучки в фірмах. Одні роблять оздоровчі зустрічі з менеджерами, інші — запроваджують корисну їжу в столовках і йогу, треті — не будять серед ночі.

Але гуру психологічного здоров‘я кажуть, що всі ці штучки — як мертвому юристу припарка. Без нормальної корпоративної культури в юрбізнесі молоді юристи горітимуть від роботи, як бенгальські вогники на офісній п’янці.

🖋@fabulous_lera
🖼 @costopinto