Чи може Олександр Світличний модерувати заходи НААУ?

Чи може Олександр Світличний модерувати заходи НААУ?
Чи може Олександр Світличний модерувати заходи НААУ?

​​Інститут репутації в Україні знаходиться на тому ж рівні розвитку, що і культура в Інституті культури імені Поплавського, тому може і дарма я оце доїбавсь.

УПДАТЕ: за нашою інформацією, Олександр Світличний відмовився модерувати подію у день події. 

Комітет НААУ з питань захисту бізнесу проводить подію про юридичний комплайенс. Модератор заходу пан Олександр Світличний, партнер адвокатського об’єднання Цезар.

Олександр відомий нашій пісочниці тим, що місяць тому його затримало ДБР у справі про хабар у 10к доларів за, начебто, вирішення питання у реєстраційній колегії МінЮсту.

Я хз, кароч. З одного боку, нам би не знати, що до набрання вироком законної сили особа вважається невинуватою. З другого боку, перша сторінка пошукової видачі Гугла по словам “Світличний Цезар” не додає йому плюсів до репутації. Жодні поясненя від Світличного про те, що це все брудний наклеп і ручне управління, не гугляться. З третього боку, організатори могли провтикати, і не знати про цю сторінку життя пана Світличного, а сам Олександр міг не повідомити; але наскільки мені відомо, НААУ в курсах. З четвертого боку, є спікери, які можуть своєю активною бездіяльністю вплинути на організаторів.

Ну і да, існує думка про те, що адвокати мали б захищати одне одного, бо ми корпорація = не виносити сміття назовні. Мені від цього підходу тіпає третє око, бо українські адвокати всередині ніколи не практикували остракізм щодо тих, хто носить хабарі. Бо всі ж усе знають, камон.

@gadiuk