ATHENNIAN ПІДНЯЛИ ДОДАТКОВИЙ РАУНД НА $5M+

ATHENNIAN ПІДНЯЛИ ДОДАТКОВИЙ РАУНД НА $5M+

​​«Ми канадська лігалтех компанія і….» — так майже дослівно почав свій ліфтовий пітч Адріан Камара, СЕО компанії Athennian, після якого

ATHENNIAN ПІДНЯЛИ ДОДАТКОВИЙ РАУНД НА $5M+

Чуваки зробили продукт, який дозволяє управляти юридичними особам — нарізати частки, подавати звітики через докусайн, таке інше.

Взагалі-то гроші їм не були потрібні, бо вони закрили раунд минулого року. Але цього року зробили піенель, а там минулорічний дохід виявився утричі більший за 2019. От і налетіли інвестори. Нє, ну ми ж писали, що технології в юриспруденції — то під час пандемії гіт.

Багато грошей
У вересня компанія підняла раунд А на $8М. А на початку березня 2021 анонсувала фінансування ще на $5М+ як продовження раунду А. Новими інвесторами стали Touchdown Ventures і особисто Джек Ньютон, СЕО компанії Clio (роблять legal practice management штуки різні).

Ще більше грошей
Адріан Камара каже, що компанія втричі збільшила свої доходи у 2020 році, але не каже, скільки було. У відкритих джерелах пишуть, що компанія заробляє від $5 до $15М, але хз звідки вони беруть ті цифри.
Такий ріст обороту, зі слів СЕО, стався через пандемію та всесвітній рімоут, який підштовхнув юристів згадати й за інші проривні технології, крім Вердиктуму з надпотужним ШІ від Ліги.

Що робитиме компанія за ці гроші?
СЕО компанії каже, що додаткові кошти вони витрачатимуть на розширення сейлз і маркетинг департаментів, а також наберуть людей, які будуть робити міграцію інформацію зі старих систем.

@anastasiarudyukk

(На фотці скромний слайд з пітч деки. Там немає нічо про Ілона Маска, дивно, як їм з таким явним прокуром гроші взагалі дали).