​​Петро Андрушко захистив титул “Заслужений юрист”

Заслужений юрист
Заслужений юрист

​​Вам може здатися, що ми забагато увагу придялили юридичному оскару цього року. Але ніт, бо тут смішне, чувак не просто заслужений юрист, а двічі заслужений юрист.

Цього року Андрушко Петро Петрович захистив титул заслуженого юриста, який він отримав із рук президента Зеленського у 2019 році. Я не знав, що це за пан, може із вас теж хтось без руля: Андрушко це професор Інституту права КНУ імені Тараса Шевченка.

Всі помиляються, з ким не трапляється. Якщо РНБО може з помилками внести людей у санкційний список, то чом би якомусь міньону Офісу президента не помилитися при видачі звання заслуженого юриста. Тільки не ясно, коли помилися – тоді, чи тепер. Дякую за цю наводку Юрію Забарі. Але це ще не все. Виявляється, згадки про присвоєння Андрушку звання хутко потерли.

1) Сайт універу спершу написав привітання і вказав Андрушка. Але потім новину змінили. У Вебархіві не лишилося скрінів, але пошукова видача гугла бачить, що Андрушко у статті був. У ФБ теж потерли, але ж блін, чуваки, ну Edit history же.

2) Фіг з ним — із сайтом Універу. Указ теж поправили. Ось Вебархів за 12.10 (із Андрушком). А ось теперішня версія указу (без Андрушка).

3) Юрпрактика новину поки не виправила, там досі є Андрушко.

Не те, щоб прям гіпер заміс, але все одно якесь воно нездорове. До речі, минулого тижня ми зробили бліц-інтерв’ю із новоприставленими заслуженими юристами Антоном Кориневичем (представник Президжента у АРК) і Семеном Ханіним (керуючий партнер юридичної фірми Амбер), читніть:

​​Заслужений юрист: про що це?

 

@gadiuk

А ти що думаєш про звання заслуженого юриста: лойк/дізлойк?