​​ЮРИСТИ І ТИРНЕТ

​​ЮРИСТИ І ТИРНЕТ

​​Днями поважна пані Юлія Колесник потрапила в біду: Юлі терміново знадобилася юридична людина. Порад вона не знайшла, тому пішла гуглити.

ЮРИСТИ І ТИРНЕТ

Я не знайомий із Юлією, але зі статті знаю, що вона людина професійна, бо спеціалист з комунікацій, а ще кураторка курсу «Сторітелінг у маркетинзгу і рекламі» у Projector. Тому гуглила свідомо, професійно і з сторітелінгом щодо олдовості юристів.

Сторітелінг Юлія виклала в АІНі і я раджу прочитати першоджерело, бо воно правдиве, хоча і обідне.

Ну або прочитати тільки мій спойлер:
— Юристи не вміють робити ретаргетинг. (Простіть за консультацію, яку ви не просили, але реьтаргетинг це коли ти нагуглив відбілювання анусу, сходив на сайт, а тоді три роки дивишся на рекламу відбілювання анусів).
— Сайти, зроблені до 2015 року стали олдовими. Юлія радить всім олдовим юристам Wix, GoDaddy і Weblium.
— Юрфірми не працюють із відгуками у гуглі: або не відповідають на негативні відгуки, або відповідають як Барбара Стрейзанд.
— Помилки в текстах юрфірм не лойк.
— Телефон як основний засіб комунікації це моветон і фу.
— Форма зворотнього зв’язку на 2 сторінки це багатувато.
— Мейл адреси Vasyan69 і anechka_zajka не солідно.
— Не відповісти на мейл протягом 24 годин все одно, що образити людину.

Не знаю, здається, мова у статті йдеться про роботу, щодо якої поважний партнер поважної фірми не буде відривати свою поважну дупцю від стільця. Припускаю, що справа не стосувалася арбітражного процесу, корпоративного структурування, або навіть дозволу на концентрацію.

Ні, я не принижую. Просто навіть при лохівській погодинці у 100 євро на годину братися за консультацію у 200 євро це працювати в мінус. Замовлення із притомною маржиналністю не приходят ретаргетингом. За формою зворотнього зв’язку до юрфірми теж не прийде Нетфлікс. І Юлія правильно підмітила у колонці те, що юристи історично інакше отримують клієнтів, ніж реклама у гуглі.

Але за телефон як засіб комунікації від мене Юлі респектуха.

Так а цей, у вас що із сайтом?

@gadiuk

Вакансії | Подкасти | Календурік | Донати |