​​Юридична фірма спонсорує атлета на паралімпійських іграх у Токіо. Навіщо?

​​Юридична фірма спонсорує атлета на паралімпійських іграх у Токіо. Навіщо?

​​У юристів так собі із рекламним креативом. Але навряд клієнт чекає від нас вау-реклами. Ну побачив якийсь топ-менеджер банер юрфірми у залі відльоти одеського аеропорту з якимось банальним слоганом, типу робимо складне простим, поспівчував.

​​Юридична фірма спонсорує атлета на паралімпійських іграх у Токіо. Навіщо?

Юридичній фірмі Tinsdills 350 годіків. У них кілька офісів у графстві Стаффордшир, що в Англії. Вони фулсервіс, але локально (прикольне позиціонування, да?).

Вони геть невеличкі по міркам Англії, бо роблять всього 35М на рік. Якщо я не помилився у підрахунку, то юристів у компанії чоловік 50, а всього людей 130+. Словом, невеличка галера.

Фірма стала спонсором каноїста Яна Марсдена. Цей Ян дуже потужний тіп, бо був пауер ліфтером, але сильно пошкодив спину. У 2012 році виграв бронзу на паралімпійських іграх у Лондоні у стрільбі. У 2016 — бронзу у Ріо вже як параканоїст. 

По-перше, каже фірма у новині, це наш пездюк: Ян родом із Стаффордшир, саме із того міста, де у фірми головний офіс — Сток-он-Трент. По друге, для нас головна цінність це люди, от тому ми і підтримуємо людину у її бажанні вийти за межі своїх можливостей.

Я заліз на сайт (там вище лінк), у них дійсно прям на головній написано, що люди це їхня найбільша цінність.

Дуже красиво, відповідально вийшло і, впевнений, такий піар влучив у клієнтів.

@gadiuk

А вам як, заходить така реклама/спонсорство?