​​Велике (не)повернення в офіси

​​Велике (не)повернення в офіси

Галери поступово припиняють розповідати казки про те, що ефективність на рімоуті в них не впала та потихеньку заганяють людей до офісів. Люди пручаються.

​​Велике (не)повернення в офіси

​​Американська мегагалера Skadden має намір до 13 вересня відкрити офіси в США. Планують запустити гібрид офісної та віддаленої роботи, орієнтований на три дні в тиждень роботи в офісі. Skadden не вимагає від співробітників вакцинації від COVID-19, хоча закликає її зробити. Невакциновані лоєри по прибуттю в офіс мають надати негативний тест на COVID-19. Тим, хто влітку вирішить повернутися в офіс, на галері обіцяють пом’якшити дрес-код та (о боги!) дозволити джинси, а ще цілодобовий доступ до корпоративного кафе.

Інша американська галера Ropes & Gray планує до 13 вересня поетапне повернення до офісів. Спочатку фірма розраховує на добровільне повернення до офісної роботи та сподівається, що згодом кількість днів, проведених протягом тижня в офісі , зросте від одного-двох до цілих трьох. Ще, Ropes & Gray, яка між ішим в минулому році заробила $2 192 810 000, взагалі не розраховує на відновлення п’ятиденного робочого тижня в офісі.

Раніше британський гігант Clifford Chance озвучив власну довгострокову робочу політику в якій пропонують персоналу половину робочого часу працювати дистанційно. Цитата керуючого партнера:

“In listening to feedback from our people and considering how to support high performance, productivity and wellbeing, we believe we should work in a more agile and flexible way than we have historically”.

Власне, схожу модель пропонують і їхні колеги по “magic circle” Allen & Overy, Freshfields та Linklaters — 40% та 50% відділеної роботи.

@Vitalii_Chemerys

А ви до кінця 2021 повертаєтеся в офіс?