​​Важливе оголошення

​​Важливе оголошення

​​Важливе оголошення

У четвер, 8 квітня 2021 року близько шостої години вечора група озброєних слогом громадян україни здійснили зухвалий напад на честь і репутацію Спілки мертвих юристів.

Спритники, маючи умисел сплюндрувати репутацію видання і діючи спільно, написали і опублікували допис під назвою “ТЕХ-КОНСУЛЬТАНТИ КУПИЛИ ЮРФІРМУ”.

У вказаному творі публіцистично-юридичного мистецтва виявлено ознаки введення в оману, перекручування фактів, і посягання на основи американської системи надання юридичних послуг.

Але небайдужі громадяни на чолі із головою American desk Cпілки мертвих юристів @fat_balaur викрили зловмисників і вчинили над ними камерний самосуд із побиттям камінням та іншими видами юридично значимого приниження прямо у чяті.

Під час екзекуційно-виховних процедур учасники викрикували латиною такі сентенції (приводимо їх, для зручності, у перекладі):

“1. Не юристи в США не можуть придбати юр фірму. Можливо, і є Штат де це дозволено, але сумніваюсь.
2. Ви написали пост по статті про те, як консалтери і айті фірма придбали іншу айті фірму. Але ви айті фірму називаєте юридичною. Перечитай ще раз статтю за посилання. Law Firm IT Service Provider це не юр фірма і айті провайдер на пів шашечки, а провайдер айті послуг для юристів”

та

“Окрім того, що Keno ніхуя не юрфірма, висновок про 100 працівників (навіть якщо таке твердження відповідає дійсності) точно не грунтується на першоджерелі. В статті мова про те, що об’єднана компанія має понад 700 працівників і очікує на щорічний приріст +100 працівників”.

Адміністрація висловлює подяку всім, хто допомагав у викритті злодіїв @gadiuk і @Dima_Foremnyi, і приймає на себе публічне зобов’язання запиляти нарешті процедуру peer review усіх текстів.

Злочинний допис просимо вважати нечинним, нечемним, прочитати читати його критично, хто ще ні, і впевнено поставити 💩

Сам допис із каналу не видаляємо для збереження доказів і інституційної пам’яті.