​​Трамп обідивсь на суддю Кавано

Трамп Кавано

Кілька днів тому вийшла книга про останні дні президентства Трампа під назвою Landslide. У ній Трамп каже, що чекав від судді SCOTUS більшої лояльності.

Трамп Кавано

Кілька днів тому вийшла книжка пера Майкла Вульффа про останні дні президентства Трампа. Це вже його третя книга про Дона, а сам чел письменник і журналіст, постійний колумніст USA Today. Ні, він не лише про Дона книги пише, я у нього ще бачив про Мердока (той, що медіа-магнат і власник Fox News).

Так от, він пише, що Трамп “дуже образився на позицію судді Кавано у рішенні Верховного Суду”.

Мова про рішення, яким SCOTUS на одній сторінці відмовив у прийнятті позову про скасування результатів виборів в Джорджії, Пенсильванії, Мічігані і Вісконсіні (це ті самі свінгуючі штати, які вирішили долю виборів на користь Байдена). А Кавано це рішення підтримав.

Було стільки кандидатів, які просилися, аби я їх номінував у судді SCOTUS. Де б він був, якби не я? Без мене він би навіть у юрфірму не потрапив” — каже Трамп у інтерв’ю для книги.

[напевно, мова про Kirkland&Ellis, де Кавано 1 чи 2 роки із перервами був партнером ще між 90-ми і 00-ми]

Ви маєте пам’ятати, з яким скандалом Бретт Кавано став одним з дев’яти суддів SCOTUS: одна пані звинуватила його у згвалтуванні ще в університетські роки. Все це відбувалося на хвилі руху MeToo. Ось тут чудовий огляд ситуації. А ось що висока правосвідомість і виняткова моральноетичність екс-презижента США каже про ту історію:

Майже кожен сенатор дзвонив мені і просив припинити його проштовхувати у судді, бо він поховає нас усіх. Я сказав: я не можу цього зробити“. І далі продовжує: “Я мав купу часу, аби вибрати когось замість Кавано. Але я боровся за нього, і врятував його життя, його кар’єру“.

Книжку не читав, цитати звідси.

Писав: @gadiuk
Редагував: @melniq

Ви як гадаєте, суддя SCOTUS має захищати інтереси президента, який його номінував?