​​ТІНЬОВА ІСТОРІЯ ЮРИДИЧНОГО РИНКУ УКРАЇНИ

​​ТІНЬОВА ІСТОРІЯ ЮРИДИЧНОГО РИНКУ УКРАЇНИ

​​ТІНЬОВА ІСТОРІЯ ЮРИДИЧНОГО РИНКУ УКРАЇНИ

Телеграм каналами шириться правдива інформація про топові юридичні галери. Сьогодні ми не можемо стояти осторонь і мусимо доповнити інформацію ще більш правдивою і перевіреною.

Почнімо з початку. Що, як ви гадаєте, об’єднує фірми Magisters, Салком, БіАйЕм? Добре, спитаю інакше, що означає літера М у назвах цих фірм? Правильно, це медведчук.

Що не дивно, бо після стрімкої кар’єри у Комітеті адвокатури СРСР цей пан почав кермувати всією вже незалежною українською адвокатурою. За свої послуги медведчук вимагав додати літеру М у назву фірми.

Йдемо далі. ЄПАП. У назві фірми немає М, але є П. П це портнов. Медведчук не міг услідкувати за всіма юридичними фірмами, особливо за іноземними, тому мав праву руку, яка не лише займалася для нього Кивою, а і додавала літеру П до назв фірм.

Ходять чутки, що П у ЄПАП це не лише портнов, а ще і путін. Ми перевірили цю інформацію ректально і підтверджуємо її. Більше того, під час перевірки інформації ми так занурилися, що вийшли на ще більш шокуючу інформацію: П у назві будь якої фірми означає портнов або путін. Інколи цю літеру ховають за словом партнери, але то пездьож.

Кравець і партнери: просто перекладіть слово кравець з українською на російську.

Перейдемо до маловідомої в Україні фірми Wolf Theiss. Чи ніщо у назві вас не насторожує? Може відчуваєте зв’язок із ОАСК?

Саєнко Харенко. Чи ви коли небудь бачили Саєнка і Харенка разом? Я ні. Отже, це одна і та сама особа. А що станеться, якщо до літер SK додати медведчука? Правильно, вийде SKM — нічого не нагадує?

Астерс. Компанія пройшла через стільки об’єднань, що вже ніхто точно не знає, хто її заснував і навіщо. Шевченко, Дідковський чи портнов? А може Власенко, Резніков і Правіс Голованя? Навіть Фазекош після особливих видінь заявляє права на зачаття. Непорочне, ясна річ.

Подейкують, що Астерсами володіє особисто президент Зеленський. Якщо вдуматися, то це стане очевидним і вам. Бо як перекладається слово Астерс? Правильно, зірки. А хто в нас зірка, тобто зірочка, вона ж бубочка? Отож. Ну і плюс, знову ж таки, М у назві.

Отже, просто дивіться, чи є у назві М або П і робіть висновки. А що, компанії без М і П точно нормальні, спитаєте ви? Ніт. Бо наприклад Axon це реінкарнація Proxen.

Це, ясна річ, лише невеличка частинка інформації, яку мертві юристи разом із житомирським підрозділом масонів отримали шляхом шантажу, погроз і блефу. Продовження читайте у чяті, а потім на всіх зливних бачках.

@gadiuk