​​Термінове звернення головнокомандувача адвокатури України

​​Термінове звернення головнокомандувача адвокатури України

​​Термінове звернення головнокомандувача адвокатури України до суспільства.

Шановна людиноподібна масо!

Дозвольте цим висловити вам свою повагу і натовкти вам у мозок деякі важливі тези, які з незрозумілих причин чомусь ще не там.

Згідно пункту е) частини 546 статті 876 Суспільного договору будь яка людина, мінімально обтяжена силою або владними повноваженнями, вважається хорошою людиною. Тому лідчий, прокурор, суддя, або інший державний муж це за визначенням хороші люди. А не дати їм адвокатське свідоцтво це образити хорошу людину.

От ви накинулися на нас за те, що ми вступилися за хорошу людину, пана Татарова. А він же багато років займався виключно правозахистом і мистецтвом права. Працював у правоохоронних органах як вмів, тому у 2014 потрапив під люстрацію.

Але ж його покликння — адвокатура. З 2015 року він адвокат. Всім відомо, бо про це чорним по помитому, написано у Вікіпедії, що Пан Татаров володіє європейською адвокатською ліцензією. Можливо, це єдина у світі людина із таким документом!

Що ще важливо уточнити. Якщо у людини правильні цінності, то на будь-якій посаді вона буде на своєму місці. Торговець людьми достойний керувати міністерством торгівлі, пропагандист легко перевзується у журналіста, голова ОАСК може стати видатним викладачем суддівської етики, ну а будь-який правоохоронець буде чудовим адвокатом.

Отже, заступник голови офісу президента, депутат, слідчий, прокурор, догхантер, опальний суддя — всі вони у першу чергу адвокати, бо хтось колись якось надрочив цим панам адвоктські свідоцтва «на всякій случай, Вась, пусть валяєтся». І тим із них, хто облажався, або потрапив під люстрацію, давав себе корумпувати неприроднім способом, словом, усім злитим у каналізацію призупиненим адвокатам ми, НААУ, готові дати тимчасовий прихисток.

А ще вітаю вас з Днем карикатури!

​​З пов.,
Главбог головного управління адвокатури імені ордена Медведчука і на пів шишечки Портнова.

(@gadiuk записав зі слів оратора плюс-мінус дослівно, а @tsuperiakk запиляв мемас).