​​Reed Smith поверне ковідну компенсацію

​​Reed Smith поверне ковідну компенсацію
​​Reed Smith поверне ковідну компенсацію

Таке миле англійське жлобство американського Reed Smith. 

Після початку пандемії британсткий уряд запустив програму фінансової компенсації компаніям, які відправляли людей у неоплачувані відпустки, але при цьому продовжували платити їм не менше 80% зарплати.

Можна було отримати до 2,500к фунтів компенсації на місяць за одного працівника. Звучить як не дуже багато, але ви ж пам’ятаєте, що у неоплачувані відпустки відправляли не бестлойерів, а саппорт і адмін стаф (ми писали про це багато разів минулого року, наприклад тут).

Так от, у середині липня уряд опублікував перелік компаній, які отримали компенсації. І виявилося, що лондонський офіс американської галери Reed Smith отримав десь між £50,000 і £125,000 за період з грудня 2020 по травень 2021 (це що, виходить по 5К-25К фунтів на місяць?).

З цього приводу уважна англійська юридична громада почала тролити американських бестлойерів. Першими про це написала консервативна Law Gazette: “City firm claiming furlough money despite $1.5m partner profits”. Журналісти порахували, що у 2020 фірма глобально збільшила оборот на 5%, а прибуток на партнера виріс з 1,3М у доковідний 2019 до 1,5М у ковідний 2020.

При цьому інші галери теж отримували компенсацію, але вони повернули всі гроші після того, як справи пішли угору. Ось хто отримав і повернув: Norton Rose Fulbright, DLA Piper, Burges Salmon, DAC Beachcroft, Osborne Clarke, Irwin Mitchell і Eversheds Sutherland.

До булінгу приєдналися і мої улюблені англійські тролі RollOnFriday: “…the firm has continued to accept the generosity of UK taxpayers, long after it rolled back the 40% reduction in monthly drawings for Reed Smith’s equity partners which it imposed as a precaution against the impact of Covid“.

Два тижні фірма складала копієчку до копієчки, поки не зрозуміла, що в принципі, може назбирати 125К. 30 липня галера публічно пообіцяла повернути отриману компенсацію.

Our intention has always been to consider repayment once the office could re-open and our use of the scheme had finished”, написали бестлойери у прес релізі.

Що ж, гроші вони повернуть, а от на першій сторінці пошукової видачі гугла ще якийсь час буде тіліпатися новина Law Gazette про те, які вони жлоби: бо ЗМІ індексується краще за прес реліз юрфірми.

З іншого боку, хто зна, де закінчується хороше фінансове планування і починається жлобство, і хто я взагалі такий, щоб оцінювати дії простодушних американських юристів на ворожому юридичному ринку Англії.

@gadiuk

(Мемас зробили RollOnFriday).