​​Sullivan & Cromwell ‘Strongly’ Encouraging July Office Return

​​Sullivan & Cromwell 'Strongly' Encouraging July Office Return

​​Здається, наша пісочниця поступово оживає. Ну як, оживає. Не можна просто взяти і повернути людей в офіси, бо гребці ж не пуфіки і не солдати якісь, а самодостатні незалежні люди. З ними треба обережно. Тому chair Joseph Shenker у мейлі на олстаф пише кожне слово так виважено, наче пробирається вночі по мінному полю:

We are trying to work our way back to normal, but normal will be different than what it was before“.

Салівани це одна із найстаріших юридичних галер у світі, і одна із найбагатших в Штатах. Під час першої хвилі пандемії вони всього лише звільнили 50 стафів.

Але повернення в офіси це поки не тренд у Штатах. Америкоси Wilson Sonsini Goodrich та Willkie Farr, наприклад, і близько не планують цього року повертати людей в офіси. А от інші америкоси Nixon Peabody — планують, і теж влітку.

Немає тренду і у бритосів. Clyde & Co поки планують з осені просити людей бути в офісі мінімум двічі на тиждень, і те, якщо локдаун закінчиться. Pinsent Masons теж не поспішають, кажуть, що якщо комусь дуже треба кодекс роздрукувати, то канєш приходьте в офіс, а інші – сидіть вдома камінчиками. Latham & Watkins запускають роботу в офісі тиждень через тиждень. Не всім, а хто хоче. Тобто, якщо я хочу, то тиждень гребу з офісу, наступний тиждень з дому.

@gadiuk