​​СУДДЯ-ТРОЛЬ ЗАТРОЛИВ ПАТЕНТНОГО ТРОЛЯ

​​СУДДЯ-ТРОЛЬ ЗАТРОЛИВ ПАТЕНТНОГО ТРОЛЯ

​​Коли ти помер, усім грусно, от тільки ти про це не знаєш. Те саме коли ти патентний троль.

СУДДЯ-ТРОЛЬ ЗАТРОЛИВ ПАТЕНТНОГО ТРОЛЯ

Річард Лейбовіц (Richard Liebowitz) – нью-йоркський адвокат, про якого на першій сторінці пощшукової видачі гугла немає жодного хорошого слова.

Чувак був фотографом (ні, він не родич-невдаха Annie Leibowitz). Може його тролили колеги за те, що вмів фоткати тільки у авто-режимі, не знаю. Знаю тільки, що у 2015 він закинув фотомистецтво і пішов займатися добром і справедливістю у сфері копірайту.

Перетворившись на адвоката, він представляв фотографів проти медіа-корпорацій.

За п’ять років практики Річард подав 1 280 позовів, тобто 5 позовів на тиждень, або по одному позову на день. І це тільки в одному Федеральному суді Манхеттена. За нелюдську продуктивність судді прозвали адвоката-скоростріла тролем.

Була у Річарда ще одна особливість — скотський характер.

Завдяки цій особивості Річард був топовим порушником процесу у суді. Він не підкорявся головуючому, зловживав процесуальними правами, і навіть давав неправдиві покази.

Влітку 2020 року один із суддів на прізвище Фурман втомився мордувати праскою ляьку-вуду, впаяв Річарду штраф у 100К доларів і запропонував позбавити його права на заняття адвокатською діяльністю.

Річард настільки роздраконив його честь Фурмана у справах Usherson v. Bandshell та Chevrestt v. Barstool, що той накатав 60+ захопливих сторінок ухвали про те, який же він, Річард, процесуальний гівнюк.

Але найцікавіше навіть не те, що у грудні 2020 Річарда все ж вигнали стяними тряпками із адвокатури. А те, що суддя Фурман теж виявився тролем, бо тією ж ухвалою зобов’язав Річарда показувати цю ухвалу кожному своєму новому клієнту.

А вгадайте тепер, чи є хоч слово про цю ухвалу або дізбармент на сайті пана Річарда Лейбовіца?

@commie_kl