ЮРИСТИ ПРОТИ ХАКЕРІВ

хакер юридична фірма юрист

​​Зацініть, як юридична фірма філігранно обіграла хакерів (ну ладно, не обіграла, а намагається).

хакер юридична фірма юрист

 

4 New Square chambers – топова лондонська галера. Кількість людей я не нагуглив, але на сайті у них під 100 юристів. Скільки заробляють, теж не дуже ясно. Бачив цифру у $67,5М, але джерело таке собі.

Але заробляють явно не настільки добре, аби залатати діру у безпеці. 12 червня на галеру із робочим візитом завітав вірус-шантажист, він же ransomware. Це вірусня, яка блокує доступ до компів, тирить інфу, і аби розблочити компи та повернути інфу, потрібно заплатити викуп. Якщо не платиш, то спритники (привіт, копірайтери СБУ) люб’язно віддають інформацію, але не лише жертві, а усім охочим. Так було із Jones Day кілька тижнів тому.

Але 4 New Square chambers це не дівчата і хлопчики для биття. Замість того, щоб позорно заплатити викуп, чуваки пішли до суду за забезпечувальною ухвалою. Знаєте із якими вимогами?

Юристи попросили заборонити “невідомим особам розповсюджувати інформацію, отриману у фірми внаслідок кібер атаки”. Ось як звучить резолютивна частина дослівно: “…the ransomware criminals not to use, publish or communicate or disclose to any other person”.

Ви напевне зараз уявили собі, як приватний виконавець із зовнішністю Рембо і грубими манерами приходить до “невідомої особи” у дарквебі і капслоком вимагає не розповсюджувати інфу. Я теж.

Ми будемо слідкувати за цим, безумовно, неочікуваним і підступним фінтом юристів та, сподіваємося, скоро отримаємо відповідь на сакральне питання “нахуя?”.

@gadiuk