​​Олексій Катасонов став партнером київського PwC

Олексій Катасонов PwC інтерв'ю

Ви напевно чули, що — минулого тижня Олексій Катасонов став партнером київського PwC. Льоша йшов/їхав до цього 16 років. Ми зробили із ним ультракоротке інтерв’ю про жизнь.

Олексій Катасонов PwC інтерв'ю

Сцикотно?
Чи хвилююсь дати інтерв’ю – ні! Чи хвилююсь я у зв’язку з призначенням, то – так! Старші партнери змушують.
Парнерство передбачає відповідальність за бізнес. Зокрема, несення ризику щодо самої діяльності та її фінансового успіху. Тому наразі я відчуваю ще більшу відповідальність за нашу команду. Ця ж команда є і головним чинником, чому готовий цей ризик розділити – наразі в нас дружня та сильна команда профі!

Ви останні роки були топовою юридичною командою серед компаній Четвірки в Україні. І по грошах, і по репутації. Як мені здається, після того, як пішов Андрій Пронченко, ви цей статус втратили. Питання таке: коли і як ти повернеш Прайси в український юридичний топ і, взагалі, що для тебе український юридичний топ?
Важко переоцінити внесок Андрія в розвиток юридичної практики PwC. Без перебільшення, він заклав фундамент нашого успіху. Як ти чудово знаєш, з березня юридична сфера в Україні живе у дуже складних умовах і ми обговорювали це у твоїх ефірах на каналі мертвих юристів. А ми оновили наш глобальний юридичний бренд PwC Legal та не застосували кризові заходи, які, наскільки мені відомо, стали поширеним явищем по ринку. Тому ми відчуваємо себе впевнено. Незважаючи на декілька розставань, в мене немає підстав вважати, що в проектах, які ми супроводжуємо, чи за які боремось, по іншу сторону фігурують якісь інші конкуренти, ніж ті, які були раніше. Наразі ми працюємо над розвитком декількох цікавих напрямків, сподіваюсь вони знайдуть належний відгук у бізнесу. Щодо юридичного істеблішменту – можливо пропустив, але здається міжнародні IFLR 1000 & Legal 500 ще не втратили актуальності – думаю там варто і шукати

Ти вважаєш себе консервативним партнером, революційним, або які вони ще бувають?

Ми працюємо в традиційно консервативній галузі, в складні часи для економіки, коли всі юристи знаходяться під тиском досягнення результатів. Хіба це не прямий шлях до революційних змін?! Звісно треба вкладати всі зусилля в підтримання існуючих цінностей, але і шалено інвестувати в майбутнє – у нас немає часу діяти інакше. Саме цього, думаю, чекає від нас ринок. Нам як юристам потрібно виходити за межі суто правових аспектів проблем та оцінювати ситуацію комплексно, надаючи найбільш ефективні рішення клієнтам. Що ми і робимо, чи це і не є революція? )

Питоння: @gadiuk
Отвіти: Льоша
Шуткі: пірщики Прайсів.