На галерах, які представляють Трампа, запахло бунтом

Усі вже чули про спроби Трампа оскаржити результати пройограних виборів. За ними стоять імена двох галєр, що давно обслуговують лєгітімного.
 
Перша, Jones Day – мега-лінкор з 2 дохуліардами річного обороту. Лише за часи президентства помаранчевого (не плутати з Ющенком) вона заробила на ньому і республіканцях більше 20 лямів.
 
Друга, Porter Wright Morris – шлюпка з нещасними 134 лямами обороту, що все одно більше, ніж половина всього українського юрринку.
 
Саме ці галєри зараз завалюють позовами суди Пенсильванії, звинувачуючи владу штату в порушеннях виборчого законодавства.
 
І все б нічого, якби не їхні гребці, яким за пару сотень тисяч доларів в американських університетах промили мізки розповідями про верховенство права, етику, Конституцію та іншими екзотичними в наших широтах темами з презентацій ГОшок на гроші американських платників податків. Раніше ця п’ята колона не захотіла скинутись на переобрання свого кормильця – на кампанію Байдена юристи Jones Day пожертвували $90 тисяч доларів, а на Трампа – $50, ні не тисяч, а 50 баксів. Тепер же гребці відкрито заговорили про участь їхніх галєр в делегітимізації виборів та приниженні Конституції (розкажіть це заслуженому юристу України Сергію Підрахую).
 
Не спішіть думати, що гребці просто начитались ліберальної преси, надивились лейтнайтів і тепер паскудять начальству, прикриваючись високими формулюваннями. Справа в тому, що позови, які подав Трамп, не можуть змінити результати виборів навіть в Пенсильванії. На вимогу його кампанії виборча комісія штату не рахувала жодних бюлетенів, які надійшли поштою після 3 листопада. Навіть без цих бюлетенів, які Трамп вважає недійсними (а закон не вважає), Байден все одно переміг в Пенсильванії. Тобто, максимум до чого можуть призвести позови – визнати порушення, які не вплинули на результати голосування. Це як програти дискусію в ліфті, але пукнути в кінці, щоб вийти переможцем.
 
Цілих 9 партнерів і гребців з Jones Day анонімно підтвердили свої претензії журналістам. Як мінімум один самотній гребець з Porter Wright Morris демонстративно пройшовся по реї і вистрибнув у відкрите море з акулами (тобто, із стріт-лоєрами, тобто звілльнився).
 
Самі ж галєри цю тему або не коментують, або обмежуються формальним: “Ми захищаємо усіх своїх клієнтів незалежно від сторін барикад, які вони займають”.
Зрештою, це ж не захищати клептократа-втікача, який наказав розстріляти сотню беззбройних людей в центрі столиці. Ми ж пам’ятаємо, як бунтували проти цього юристи (ніт). Ну ок, хоча б у суді не використовували аргументи про “антиконституційний переворот” (теж ніт). Ех, зробимо тоді ставки, які з українських галєр візьмуться за позов до ОАСКу про скасування Акту проголошення незалежності?