У Jones Day і Porter Wright Morris запахло бунтом через представництво Трампа

Jones Day, Porter Wright Morris

Усі вже чули про спроби Трампа оскаржити результати пройограних виборів. За ними стоять імена двох галєр, що давно обслуговують лєгітімного. Перша, Jones Day – мега-лінкор з 2 дохуліардами річного обороту. Лише за часи президентства помаранчевого (не плутати з Ющенком) вона заробила на ньому і республіканцях більше 20 лямів. Друга, Porter Wright Morris – шлюпка з нещасними 134 лямами обороту, що все одно більше, ніж половина всього українського юрринку.

Jones Day, Porter Wright Morris
 
Саме ці галєри зараз завалюють позовами суди Пенсильванії, звинувачуючи владу штату в порушеннях виборчого законодавства.
 
І все б нічого, якби не їхні гребці, яким за пару сотень тисяч доларів в американських університетах промили мізки розповідями про верховенство права, етику, Конституцію та іншими екзотичними в наших широтах темами з презентацій ГОшок на гроші американських платників податків. Раніше ця п’ята колона не захотіла скинутись на переобрання свого кормильця – на кампанію Байдена юристи Jones Day пожертвували $90 тисяч доларів, а на Трампа – $50, ні не тисяч, а 50 баксів. Тепер же гребці відкрито заговорили про участь їхніх галєр в делегітимізації виборів та приниженні Конституції (розкажіть це заслуженому юристу України Сергію Підрахую).
 
Не спішіть думати, що гребці просто начитались ліберальної преси, надивились лейтнайтів і тепер паскудять начальству, прикриваючись високими формулюваннями. Справа в тому, що позови, які подав Трамп, не можуть змінити результати виборів навіть в Пенсильванії. На вимогу його кампанії виборча комісія штату не рахувала жодних бюлетенів, які надійшли поштою після 3 листопада. Навіть без цих бюлетенів, які Трамп вважає недійсними (а закон не вважає), Байден все одно переміг в Пенсильванії. Тобто, максимум до чого можуть призвести позови – визнати порушення, які не вплинули на результати голосування. Це як програти дискусію в ліфті, але пукнути в кінці, щоб вийти переможцем.
 
Цілих 9 партнерів і гребців з Jones Day анонімно підтвердили свої претензії журналістам. Як мінімум один самотній гребець з Porter Wright Morris демонстративно пройшовся по реї і вистрибнув у відкрите море з акулами (тобто, із стріт-лоєрами, тобто звілльнився).
 
Самі ж галєри цю тему або не коментують, або обмежуються формальним: “Ми захищаємо усіх своїх клієнтів незалежно від сторін барикад, які вони займають”.
Зрештою, це ж не захищати клептократа-втікача, який наказав розстріляти сотню беззбройних людей в центрі столиці. Ми ж пам’ятаємо, як бунтували проти цього юристи (ніт). Ну ок, хоча б у суді не використовували аргументи про “антиконституційний переворот” (теж ніт). Ех, зробимо тоді ставки, які з українських галєр візьмуться за позов до ОАСКу про скасування Акту проголошення незалежності?