​​ІНТЕРВ’Ю ІЗ НОВОПРИСТАВЛЕНИМ РАДНИКОМ ARZINGER

​​ІНТЕРВ'Ю ІЗ НОВОПРИСТАВЛЕНИМ РАДНИКОМ ARZINGER

​​Кілька днів тому український Arzinger розродився чотирма новими радниками: Євгенією Очеретько, Олексієм Прудким, Олексієм Задоєнком та Олександром Максименком.

Ми вловили одного із них — Олексія Задоєнко — на бліц-інтерв’ю.

Який саме напрямок (я так розумію, у практиці захисту бізнесу) ти будеш розвивати?

Враховуючи останні кейси щодо захисту топ-посадовців, топ-менеджменту бізнесу, планую і надалі концентруватись саме на цьому напрямку. Також пріоритетним залишається надання допомоги міжнародним компаніям у статусі потерпілих – зокрема від шахрайських схем.

У тебе тепер напевно з’явилися фінансові таргети по залученню нових проєктів і клієнтів?

Так, безумовно. Такі вимоги стоять перед радниками компанії – як новими, так і існуючими.

Тобто якщо раніше у тебе була лише зарплата + інколи бонус, то тепер це зарплата плюс відсоток від зароблених тобою на кінець року грошей, правильно?

Так, якщо в загальному, то схема приблизно така.

Ого, оце я вгадав. У вас одразу чотири сіньора стали радниками. Розкажи, як це в Арцінгері відбувається: потрібно самому ініціювати перед партнером промоушн до радника, чи це має бути ініціатива партнера?

Насправді в ідеалі має бути поєднання обох процесів. Ти потужно працюєш, хочеш зростати, це помічає партнер. В моєму випадку ці ініціативи зійшлись.

Чи був якийсь “захист напрямку”? Чи як це відбувається процедурно? Напевно ж не просто заява на ім’я керуючого партнера.

Все ти знаєш 🙂 Так, процедура містить кілька етапів і займає певний час: презентація напрямку, очікуваних фінансових показників; питання та обговорення партнерами. Завершується все на початку нового фінансового року оголошенням фінального рішення.

Коли ти розраховуєш підняти питання про партнерство?

Партнерство у такій компаній – вершина кар’єри юриста-практика, як на мене. Треба бути готовим не тільки по показникам – клієнтам, проектам, але і морально. Тож наразі не хочу надто забігати наперед.

Останнє питання трохи не про радника, а взагалі про кримінальну практику. Я думаю, що дійсно потужну кримінальну практику неможливо побудуваьи у фул сервіс фірмі. Бо дійсно класні кримінальні адвокати майже ніколи не вписуються у культуру юридичної фірми. Сподіваюся, у тебе інша точка зору. Розкажи про неї.

Дозволю собі не погодитись. В триптиху “фулл сервіс” – “бутік” – “індивідуальні адвокати” саме в нас, як на мене, найбільше переваг. “Кримінал”, особливо білокомірцевий, давно змінився, і тепер однієї особистості (хай і потужної публічно) для ефективного захисту явно не достатньо. До глибокої експертизи треба додавати не тільки розуміння бізнесу, його процесів, комфортну комунікацію з Клієнтом, а і можливість використати знання колег з інших практик (банківське, нерухомість, тощо). Ми це активно робимо, що і дає нам змогу надавати послуги найвищого рівня.

Дякую. Запиляй бдлск селфі із Шкляром.

Легко.

Питав @gadiuk