​​Довіра до судової системи від Валентина Гвоздія

​​Довіра до судової системи від Валентина Гвоздія

​​Результати опитування бізнесу свідчать про наявність довіри до судової системи, – Валентин Гвоздій

[…]
«Інтегральний показник “Судового індексу” зріс у 2020 році до 2,50 балів за 5-ти бальною шкалою (у 2019 році він складав 2,45 балів)»
[…]

А ось заг і текст ЄБА про це саме дослідження:

Головними проблемами судової системи бізнес вважає її непрогнозованість і довготривалість розгляду справ

[…]
У 2020 році інтегральний показник «Судового індексу» зріс до 2,50 балів за 5-ти бальною шкалою (у 2019 році він складав 2,45 балів). В цілому оцінки роботи судової системи з боку бізнесу п’ять років поспіль є майже незмінним.
[…]

***

Із надійних джерел в Науково-дослідному інституті тупої маніпуляції, копіпастингу і спортивного випендрьожу ми дізналися, що у школі середня оцінка Валіка по логіці була 2,5 балів. Вчителька казали Валіку, що він хуйово вчиться.

Але разом з Валіком у класі вчився максимально тупий хлопчик. Середня оцінка максимально тупого хлопчика з логіки була ще менша – 2,45 бали. Кажуть, той хлопчик теж продовжив стрімкий розвиток у зворотній бік і навіть захистив дисертацію на тему: «Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)”.

Я може і хуйово знаю логіку, але краще за того максимально тупого хлопчика, думав Валік, коли надихав свого копірайтера на рекламний текст про Говло.

@gadiuk + небайдужі