​​DLA Piper Ukraine закривається

DLA Piper Ukraine
DLA Piper Ukraine

​​Сорямба-хуямба, що так довго морозив інфу про те, хто ж йде з України: вчора прилетів ще один важливий інсайд, і тре було перевірити його у кількох незалежних джерелах. А щойно він підтвердився, тому от що:

DLA Piper закриває український офіс
— команда переходить до Kinstellar
— Kinstellar стає ексклюзивним партнером DLA Piper в Україні (як Redcliffe Partners для Clifford Chance).

Незважаючи на те, що цю інфу не підтвердив мені тільки лінивий, все ж, чекаймо прес релізу. А раптом із нього буде ясно, з якого переляку ДЛА йде з України. Він, якщо наші мийщики вікон правильно розчули, має бути під кінець цього місяця.

Мені ця інфа дуже не ОК, бо виходить, що Україна це те ще дупло, у якому топова галера не бачить перспектив у довгому горизонті. Навіть якщо причини закриття офісу не фінансові, а які небудь репутаційні (хто зна, на газовидобувні компанії яких країн DLA по світу працює), все одно, грусно.

​​DLA Piper Ukraine закривається

Принагідно я спрямовую лучі вибачень команді CMS Cameron McKenna за те, що за результатами голосувалки довелося спакувати речі, а потім знов розпакувати. LEMAN, ви теж простіть, шутка сама вирвалась. Бейкери наче не дуже постраждали від голосування, але про всяк випадок і ви теж.

UPD. Прогноз справдився. Інфа тут.

@gadiuk